Kolejne medale kaliskich pływaków

Komentarze:

Kolejne medale kaliskich pływaków  Podczas odbywających się w Poznaniu  Jubileuszowych Zimowych Mistrzostw Okręgu z okazji 90-lecia Wielkopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego zawodnicy kaliskiego KKS wywalczyli aż 12 medali.I tak złoty medal  wywalczył Michał Mikołajczyk na 100 m stylem dowolnym oraz na 100 m zmiennym, a  także Mikołaj Biedka na 100 m stylem klasycznym. Srebrny medal  na 200 m stylem klasycznym oraz brązowe na 50 i 100 m klasycznym zdobyła Julia Łakomiak. Na trzeci miejscu  podium uplasowała się  Martyna Jakubczak na 100 m grzbietowym. Grad medali zgarnął Daniel Wytwer. Pięć srebrnych medali - na 50, 100, 200, 00 stylem dowolnym oraz 50 motylkowym. Na poznańskich zawodach popłynęli również  Zuzanna Domżol, Wiktoria Szymańska, Wiktor Biskup, Gabriela Kubczyk, Zofia Domżol, Aleksandra Bałwas, Łukasz Szymański, Sandra Matecka, Martyna Trenogow.Spisali się bardzo dobrze, a nawet w większości poprawili  swoje rekordy życiowe. Zawody odbywały się w obiekcie Term Maltańskich w dniach 8-9 grudnia 2017 .