Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję

Rakieta do tenisa ziemnego

Rakieta tenisowa – przyrząd do gry w tenisa. Trzonek i pętla wypełniona nylonowym (zazwyczaj) naciągiem, służy do odbijania piłki. Często zbudowana z włókna węglowego. Firmy produkujące popularne i zawodnicze rakiety tenisowe to między innymi: Babolat, Wilson, Head, Dunlop, Yonex, Prince. źródło: WIKIPEDIA Wielkość rakiety określana jest w calach jako standard. Rakiety juniorskie mają rozmiar 21-26,5 cala zaś seniorskie/normalne od 27 do 27,5 cala. Każda rakieta składa się z kilku podstawowych części: rączki trzonka z gardłem (część między główką a rączką/ wyróżniamy dwa typy gardła: otwarte i zamknięte) ramy naciągu (strun)
Kategoria:
Na zewnątrz i wewnątrz obiektu
Kolory:
Czarny, Biały, Mix kolorów
Sporty:
Tenis ZIEMNY

Komentarze:

Rakieta do tenisa ziemnego Rakieta tenisowa – przyrząd do gry w tenisa. Trzonek i pętla wypełniona nylonowym (zazwyczaj) naciągiem, służy do odbijania piłki. Często zbudowana z włókna węglowego. Firmy produkujące popularne i zawodnicze rakiety tenisowe to między innymi: Babolat, Wilson, Head, Dunlop, Yonex, Prince. źródło: WIKIPEDIA Wielkość rakiety określana jest w calach jako standard. Rakiety juniorskie mają rozmiar 21-26,5 cala zaś seniorskie/normalne od 27 do 27,5 cala. Każda rakieta składa się z kilku podstawowych części: rączki trzonka z gardłem (część między główką a rączką/ wyróżniamy dwa typy gardła: otwarte i zamknięte) ramy naciągu (strun)