Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję

Piłka do golfa

Piłka golfowa – okrągła piłka o średnicy nie mniejszej niż 42,67 mm i nie cięższa niż 45,93 g[1]. Poza tym piłki muszą przejść specjalne testy dopuszczające je do użycia w grze[2]. Współczesne piłki golfowe zbudowane są z tworzyw sztucznych takich jak: żywica, guma. Natomiast zewnętrzne powłoki powstają z różnych odmian plastiku, z których najpopularniejsze to surlyn, ionomer, urethane, balata i inne dodatki. Piłka golfowa służy do gry w następujące dyscypliny sportu: golf, minigolf i offgolf.
Kategoria:
Sporty na zewnątrz / GOLF
Kolory:
Biały
Sporty:
Golf

Komentarze:

Piłka do golfa Piłka golfowa – okrągła piłka o średnicy nie mniejszej niż 42,67 mm i nie cięższa niż 45,93 g[1]. Poza tym piłki muszą przejść specjalne testy dopuszczające je do użycia w grze[2]. Współczesne piłki golfowe zbudowane są z tworzyw sztucznych takich jak: żywica, guma. Natomiast zewnętrzne powłoki powstają z różnych odmian plastiku, z których najpopularniejsze to surlyn, ionomer, urethane, balata i inne dodatki. Piłka golfowa służy do gry w następujące dyscypliny sportu: golf, minigolf i offgolf.