Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję

Kij golfowy

Kij golfowy – przyrząd do gry w golfa. Kij golfowy zbudowany jest z następujących części: szaft - metalowy lub grafitowy o różnych stopniach sztywności (zwykle standardowy Regular, twarde Stiff i eXtra Stiff oraz różnie oznaczane miękkie) i długości w zależności od numeru kija i kombinacji wzrostu i długości rąk zawodnika, grip (chwyt, rękojeść) - zwykle gumowy dawniej ze skóry, naklejonego na szaft, hosel - łącznik szaftu z główką, head - główka kija.
Kategoria:
Sporty na zewnątrz / GOLF
Kolory:
Czarny, Mix kolorów
Sporty:
Golf

Komentarze:

Kij golfowy Kij golfowy – przyrząd do gry w golfa. Kij golfowy zbudowany jest z następujących części: szaft - metalowy lub grafitowy o różnych stopniach sztywności (zwykle standardowy Regular, twarde Stiff i eXtra Stiff oraz różnie oznaczane miękkie) i długości w zależności od numeru kija i kombinacji wzrostu i długości rąk zawodnika, grip (chwyt, rękojeść) - zwykle gumowy dawniej ze skóry, naklejonego na szaft, hosel - łącznik szaftu z główką, head - główka kija.