Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję

Branża sportowa w kieszeni

Serwis Sportowa Fabryka Czasu oferuje trzy usługi związane z branżą sportową. Dla użytkowników indywidualnych przeznaczony jest internetowy doradca sportowy oraz internetowy diagnosta branży sportowej, zaś internetowy analityk branży sportowej skierowany jest do osób z szeroko pojętej branży sportowej, np. pracowników klubów sportowych lub sprzedawców w sklepach ze sprzętem sportowym.

Internetowy doradca sportowy pozwala na dobór zajęć sportowych online, pomoże także przy wyborze sprzętu i ubioru sportowego czy rezerwacji obiektów sportowych. Opracuje także program treningowy online. Oferuje usługę lokalizatora zajęć i imprez sportowych, zaś trenerom pomoże zorganizować ich pracę i ułatwić nabór do prowadzonych przez nich szkółek. Z kolei internetowy diagnosta pozwala na wstępne określenie przyczyn najczęściej występujących problemów zdrowotnych związanych z uprawianiem sportu. Diagnoza kontuzji online podpowie także, jak odpowiednio wykonywać najpopularniejsze ćwiczenia. Diagnoza urazów online działa w atrakcyjnej dla użytkowników formie rozmowy z internetowym botem.

Internetowy analityk branży sportowej to usługa przeznaczona dla podmiotów z szeroko rozumianego rynku związanego z tematyką sportową. Analizy sportu online zapewniają takim instytucjom zindywidualizowane doradztwo marketingowe. Na podstawie ustalanych przez użytkownika kryteriów tworzone są raporty sportowe online i z wybraną częstotliwością dostarczane w dogodnej dla użytkownika formie - listy, wykresu lub tabeli. Usługa pozwala podmiotom (np. sprzedawcom i klubom sportowym) określać zapotrzebowanie na dane kategorie produktów bądź usług czy dobierać formy promocji do aktualnej sytuacji na rynku. Wszystkie usługi Sportowej Fabryki Czasu dostępne są z poziomu urządzeń mobilnych.