Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję

Program treningowy, analizy i raporty sportowe – online!

Sportowa Fabryka Czasu to innowacyjny serwis doradczy przeznaczony dla osób zainteresowanych szeroko rozumianą aktywnością sportową. Jego podstawowym elementem jest Internetowy doradca sportowy, pozwalający na samodzielny dobór zajęć sportowych online. Uwzględnianych jest przy tym wiele czynników, takich jak np. cel, który użytkownik chce osiągnąć, jego upodobania, umiejętności, przeciwwskazania lekarskie czy możliwości finansowe. Na wybrane zajęcie możemy się zapisać zdalnie, a także zarezerwować boisko czy kort. Doradca zaproponuje nam dodatkowo program treningowy online. Sportowa Fabryka Czasu pozwoli nam także na znalezienie produktów, usług i firm z branży sportowej. Uwzględni przy tym nasze preferencje, na przykład dokonywane wcześniej wybory, naszą lokalizację lub cenę.

Internetowy diagnosta branży sportowej to kolejna funkcja dostępna w serwisie. Dzięki niemu możliwa jest diagnoza kontuzji online. Jeszcze przed wizytą u lekarza osiągalna jest również diagnoza urazów online. Fabryka poinformuje nas także o wszelkich imprezach sportowych, którymi możemy być zainteresowani. Jeśli jesteśmy trenerami, uzyskamy pomoc przy organizacji czasu pracy i naborze do naszej szkółki sportowej. Większość funkcji serwisu dostępnych jest w atrakcyjnej i przyjaznej dla użytkownika formie interakcji z wirtualnym ChatBotem.

Dla użytkowników zainteresowanych całą branżą sportową dostępne są przeznaczone dla nich funkcje zaawansowane - internetowy analityk branży sportowej oferujący analizy sportu online oraz raporty sportowe online. Jej głównym zadaniem jest zindywidualizowane doradztwo marketingowe w zakresie generowania raportów analitycznych, odbywające się w czasie rzeczywistym i w oparciu o aktualne dane dotyczące branży sportowej.

Program treningowy Online – analizy sportu i raporty sportowe Online