Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję

Sport samodzielnie zorganizowany

Sportowa Fabryka Czasu to innowacyjny serwis WWW łączący w sobie kilka usług. Internetowy doradca sportowy umożliwia wybranie najodpowiedniejszego sprzętu i stroju sportowego, pomoże zapisać się na wybrane zajęcia, zarezerwować boisko czy kort, poinformuje o zapowiedziach imprez sportowych dostępnych w regionie. Dobór zajęć sportowych online umożliwia wybranie najodpowiedniejszych zajęć sportowych. Jeszcze jedną funkcją jest program treningowy online.

Internetowy analityk branży sportowej zapewnia zindywidualizowane doradztwo marketingowe przeznaczone dla podmiotów szeroko rozumianego rynku związanego z tematyką sportową. Analizy sportu online, na podstawie określonych przez użytkownika kryteriów, generują raporty i z wybraną częstotliwością dostarczają je w dogodnej dla użytkownika formie. Raporty sportowe online mają postać listy, wykresu lub tabeli. Usługa pozwala podmiotom (np. sprzedawcom i klubom sportowym) określać zapotrzebowanie na dane kategorie produktów bądź usług czy dobierać formy promocji do aktualnej sytuacji na rynku.

Internetowy diagnosta branży sportowej oferuje pomoc w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych związanych z uprawianiem sportu. Diagnoza kontuzji online pozwala na uzyskanie doradztwa w samodzielnym ustaleniu przyczyn problemów związanych z uprawianiem sportu oraz podpowiada możliwe rozwiązania. Diagnoza urazów online odnosi się zarówno do spraw kontuzji, jak i odpowiedniego wykonywania ćwiczeń.

diagnoza urazów online